X
تبلیغات
وب سایت تفریحی من و بارونک

وب سایت تفریحی من و بارونک

طرز تهیه شربت بار

طرز تهیه شربت بار

شربت بار ، طرز تهیه و آموزش درست کردن شربت بار خوشمزه و حرفه ای با قوام با گلولز برای کیک یزدی و اسفنجی و زولبیا و بامیه و شیرینی مشهدی ، sharbat-bar
دستور تهیه شربت بار خوشمزه برای انواع شیرینی و کیک مرحله به مرحله

شربت بار نوعی شهد به غلظت عسل روان می باشد و استفاده های مختلفی دارد. برای مثال امروزه از شربت بار در تهیه انواع مربا، حلوا، باقلوا، بامیه، زولبیا و یا برای تر کردن کیک اسفنجی و کیک یزدی استفاده می شود. شربت بار از جوشاندن آب و شکر و ترکیب مواد دیگر مانند جوهر لیمو، زعفران و گلوگز تهیه می شود.

به هر حال اگر با طرز تهیه شربت بار آشنایی ندارید ما در این آموزش شرینی پزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم شربت بار را آماده کرده ایم که شما با این آموزش آشپزی می توانید شربت بار خوشمزه و باکیفیت درست کنید.

مواد لازم شربت بار
شکر  2 لیوان
آب 1 لیوان
جوهر لیمو یک چهارم قاشق چایخوری
گلاب 2 قاشق غذاخوری
گلوکز 1 قاشق غذاخوری پر
زعفران سائیده شده به مقدار لازم
مراحل تهیه شربت بار

1. ابتدا در یک قابلمه مناسب شکر و آب را می ریزیم و قابلمه را روی حرارت ملایم می گذاریم تا شکر به آرامی در آب حل شود و به هیچ وجه با قاشق سعی نکنید که شکر را در آب حل کنید. اجازه بدهید شکر با حرارت ملایم، در آب حل شود. همچنین توجه کنید بزرگی قابلمه شما باید مناسب با شعله گاز شما باشد و حرارت هم باید ملایم باشد، چون در غیر اینصورت موجب شکرک زدن شربت بار خواهد شد.

2. وقتی آب داخل قابلمه شروع به جوش زدن کرد، گلاب + جوهر لیمو + زعفران را اضافه می کنیم و حرارت زیر قابلمه را روی خیلی کم می گذاریم و به مدت 5 دقیقه صبر می کنیم تا آب بجوشد و همه مواد باهم حل شوند. بعد از 5 دقیقه گلوگلز را اضافه می کنیم و بعد با یک قاشق چوبی به آرامی هم می زنیم تا اگر کف ظرف شکر باقی مانده باشد حل شود.

3. بعد از کمی جوشیدن کم کم شربت قوام پیدا می کند و کف می کند. البته نمی شود برای قوام پیدا کردن شربت زمان دقیقی را تعیین کرد ولی معمولا اگر با حرارت کم شربت بار را تهیه کنید معمولا از زمان جوش تا قوام پیدا کردن شربت، 10 تا 15 دقیقه طول خواهد شد. همچنین بهتر است در این مرحله دور تا دور قابلمه را با قلموی خیس تمییز کنید تا شکرک دور ظرف بافی نماند.

4. یکی دیگر از مزیت های حرارت کم در تهیه شربت بار این است که حرارت کم به شما کمک می کند تا راحت بتوانید قوام مناسب شربت خود را کنترل کنید و به همین دلیل شربت بار شما شکرک نخواهد شد.

5. برای اینکه مطمئن شوید شربت شما به قوام رسیده و غلظت مناسبی دارد، چند قطره از شربت را در ظرفی بریزید و بعد از کمی خنک شدن آن را بین دو انگشت خود قرار دهید. اگر چسبنده بود و کشدار شد و به صورت نخ درآمد، یعنی قوام شربت شما مناسب است و حرارت را خاموش کنید. توجه کنید معمولا غلظت شربت بار مناسب همانند غلظت عسل روان می باشد. امیدواریم این آموزش طرز تهیه شربت بار مورد توجه تان قرار گرفته باشد.

نکات مهم در تهیه شربت بار

برای تهیه شربت بار حرفه ای یعنی شربت باری که هم با کیفیت باشد و هم قوام کافی و بدون شکرک باشد باید یک سری اصول را رعایت کنید. اصول اول اینکه به هیچ وجه آبلیمو را جایگزین جوهر لیمو نکنید چون نتیجه ای که با جوهر لیمو می گیرید به هیچ وجه با آبلیمو قابل مقایسه نیست.

مورد دوم هم استفاده از گلوگز یا بادکا می باشد و پیشنهاد می کنم یکی از این دو را حتما در تهیه شربت بار استفاده کنید. چون شربت باری که در آن گلوگز یا بادکا به کار نرفته باشد، نمی تواند زولبیا و بامیه شما را شفاف و زیبا کند.

همچنین استفاده از گلولز یا بادکا موجب باکیفیت شدن شربت بار شما می باشد و در قوام بودن آن بسیار مؤثر است. شما می توانید جوهو لیمو، گلوگز یا شربت بار را از قنادی فروش ها تهیه کنید و قیمت مناسبی هم دارند.


برچسب‌ها: آموزش آشپزی,طرز تهیه شربت,شربت بار,
+ نوشته شده در ۲۹/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۲۳:۱۰ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

طرز تهیه خمیر پیتزا خانگی

طرز تهیه خمیر پیتزا

خمیر پیتزا، طرز تهیه و مواد لازم خمیر پیتزای خوشمزه و حرفه ای خانگی سریه و آسان، خمیر پیتزا نرم به روش پیتزا فروشی ها به صورت تصویری، khamir-pitza
دستور تهیه خمیر پیتزای حرفه ای نرم و خانگی مرحله به مرحله

خمیر پیتزا نوعی نان مخصوص است و در پخت همه پیتزاها از این خمیر استفاده می شود. اینکه خمیر پیتزایی که درست می کنید خوشمزه تر باشد و بافت نرمی داشته باشد خیلی مهم است و به جذابیت ظاهری و طعم پیتزای شما تأثیر زیادی خواهد گذاشت.

ما در این آموزش آشپزی بارونک، طرز تهیه نوعی خمیر پیتزا خوشمزه را برایتان آماده کرده ایم که به ساده ترین و راحت ترین روش ممکن برای تهیه خمیر پیتزا می باشد. توجه کنید ما در آموزش، از شیر هم در کنار آب ولرم اسفاده کرده ایم چون در این صورت خمیر پیتزا درست شده کمتر خشک می شود و خوشمزه تر هم می شود.

به هر حال اگر تا به امروز خمیر پیتزا درست نکرده اید، ما در این آموزش آشپزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم خمیر پیتزا برای یک عدد پیتزای بزرگ 3 نفره را آماده کرده ایم که شما با این آموزش آشپزی به تنهایی می توانید خمیر پیتزای خوشمزه و مخصوص درست کنید.

مواد لازم خمیر پیتزا برای 3 نفر
آرد سفید قنادی یک و نیم لیوان
آب ولرم یک چهارم لیوان
شیر ولرم یک چهارم لیوان
پودر خمیر مایه ۱ قاشق مرباخوری سرصاف
نمک یک چهارم قاشق چایخوری
شکر 1 قاشق چایخوری
روغن مایع 6 قاشق غذاخوری
مراحل تهیه خمیر پیتزا

1. ابتدا در یک ظرف مناسب خمیر مایه را به همراه شکر و آب ولرم مخلوط می کنیم و به مدت 10 دقیقه صبر می کنیم تا خمیر مایه عمل بیاید. توجه کنید همیشه بهتر است خمیر مایه خود را به عمل بیاورید و اگر مشکلی نداشت به خمیر اضافه کنید. چون در این صورت از عمل آمدن و تازه بودن خمیرتان مطمئن خواهید شد و زحمت هایتان به هدر نخواهد رفت.

2. در این مدت زمان در ظرف دیگر شیر، نمک و 3 قاشق غذاخوری روغن را باهم مخلوط می کنیم و بعدش خمیر مایه به عمل آمده را اضافه می کنیم و در نهایت آرد سه بار الک شده را اضافه می کنیم و با دست مان ورز می دهیم.

3. بعد از کمی ورز دادن خمیر، روغن مایع را اضافه می کنیم و دوباره ورز می دهیم. توجه کنید اگر احساس می کنید خمیر به دستتان می چسبد مقداری آرد اضافه کنید. البته نباید بیش از اندازه هم آرد بزنید، چون در این صورت نرمی و لطافت خمیر از بین می رود و خمیر شما بعد از پخت سفت می شود.

4. در ادامه خمیر را روی صفحه کار آرد پاشیده خود ورز می دهیم و چند باری به زمین می کوبیم تا خمیر خودش را بگیرد. توجه کنید در این مرحله بهتر است با کف دستتان خمیر را ورز دهید چون اگر با انگشت های خود این کار را بکنید احتیاج به خمیر مجدد پیدا خواهید کرد.

5. بعد از 5 دقیقه ورز دادن و کوبیدن خمیر، آن را توی ظرف چرب شده با روغن می گذاریم و روی آن را با پارچه می پوشانیم و به مدت یک ساعت صبر می کنیم تا خمیر برسد. توجه کنید بعد از یک ساعت باید حجم خمیر شما دو برابر شود.

6. هم اکنون خمیر پیتزای شما آماده استفاده است. توجه کنید به هنگام پخت پیتزا، این خمیر را به مدت یک دقیقه ورز دهید تا پف اضافی آن بخوابد، سپس پنیر و مخلفات دیگر پیتزا را اضافه کنید و بعد بپزد. توجه کنید به هیچ وجه نیازی نیست این خمیر را جداگانه بپزید.

7. همچنین توصیه می کنیم به هنگام تهیه پیتزای خانگی، از درست کردن پیتزا در قالب های تک نفره اجتناب کنید. چون هم کارتان سخت تر می شود و هم اینکه به جای آن بهتراست خمیر پیتزا را داخل یک قالب بزرگ پهن کنید و سپس مخلفات دیگر پیتزا را اضافه کنید و بعد سینی را برای پخت داخل فریزر بگذارید.

8. بعد از اینکه پیتزای شما پخت، می توانید آن را به تعداد نفرات مورد نظر خود برش دهید و سپس سرو کنید. در این صورت پیتزای شما خوشمزه تر هم خواهد شد. امیدواریم این دستور آشپزی طرز تهیه خمیر پیتزای خانگی مورد رضایت تان قرار گرفته باشد.

نحوه نگهداری خمیر پیتزا

شما می توانید خمیر پیتزا را از یک روز قبل درست کنید و در یخچال نگهداری کنید. اما بیشتر از یک روز نگهداری خمیر پیتزا را حتی به روش فریزر کردن پیشنهاد نمی کنیم. چون اگر خمیر پیتزا را فریزر کنید کیفیت خمیر به دشت افت خواهد کرد.


برچسب‌ها: آموزش آشپزی,خمیر پیتزا,طرز تهیه خمیر پیتزا,
+ نوشته شده در ۲۹/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۱۹:۴۵ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

طرز تهیه کیک خیس شکلاتی

طرز تهیه کیک خیس شکلاتی

کیک خیس شکلاتی، طرز تهیه و مواد لازم کیک خیس شکلاتی خوشمزه و مجلسی، آموزش دستور پخت و درست کردن کیک خیس شکلاتی خانگی ، cake-khis-shokolati
دستور پخت کیک خیس شکلاتی مجلسی مرحله به مرحله

کیک خیس شکلاتی از کیک های خوشمزه و پرطرفدار ایرانی است و بافت بسیار نرم و لطیفی دارد. کیک خیس در انواع طعم های مختلف همچمون شکلاتی، کاراملی، زعفرانی، براونی، ترکیه ای، وانیلی و یخچالی پخته می شود. اما نوع شکلاتی کیک خیس محبوب تر است.

کیک خیس به دلیل اینکه کمی مربوط است، حس و حال خوبی به شخصی که آن را می خورد می دهد. اگر شما هم مثل من عاشق کیک شکلاتی هستید، پیشنهاد می کنم به هیچ وجه کیک خیس شکلاتی را از دست ندهید و حتما برای یکبار هم که شده، این کیک خوشمزه و خوش طعم را امتحان کنید.

به هر حال اگر با طرز تهیه و درست کردن کیک خیس شکلاتی آشنایی ندارید، ما در این آموزش شیرینی پزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم کیک خیس شکلاتی را آماده کرده ایم که شما با این آموزش آشپزی به تنهایی می توانید کیک خیس خوشمزه و شکلاتی برای تولد + مراسم و مهمانی های خاص خود درست کنید.

مواد لازم کیک خیس شکلاتی
آرد شیرینی پزی 2 پیمانه (300 گرم)
بیکینگ پودر 2 قاشق چایخوری استاندارد
جوش شیرین یک و نیم قاشق چایخوری استاندارد
نمک یک چهارم قاشق چایخوری استاندارد
پودر کاکائو سه چهارم پیمانه
تخم مرغ درشت 2 عدد
روغن مایع نصف پیمانه پیمانه
شیر 1 پیمانه
شکر 1 پیمانه
آب جئش 1 پیمانه
وانیل یک چهارم قاشق چایخوری استاندارد
مراحل تهیه کیک خیس شکلاتی

1. ابتدا همه مواد را از یک ساعت قبل از یخچال خارج می کنیم تا به دمای محیط برسند و فر را با دمای 180 درجه سانتی گراد روشن می کنیم تا گرم شود. همچنین قالبی را که برای پخت کیک در نظر گرفته ایم را با روغن جامد چرب می کنیم و بعدش با پودر کاکائو کاور می کنیم.

2. برای شروع آرد را با پودر کاکائو + نمک + بیکینگ پودر + جوش شیرین را در یک ظرف مناسب می ریزیم و با همزن دستی مخلوط می کنیم. بعد از مخلوط کردن آن را 3 بار الک می کنیم و کنار می گذاریم.

3. حالا در ظرفی دیگر تخم مرغ ها را با شکر و وانیل می ریزیم و با دور تند همزن برقی به مدت 3 دقیقه هم می زنیم تا مایه روشن و سبکی درست شود. سپس روغن مایع را اضافه می کنیم و ان بار به مدت 1 دقیقه با دور متوسط همزن برقی هم می زنیم. بعد از اضافه کردن روغن مایع، حالا جوش شیرین را اضافه می کنیم و این بار هم با دور متوسط همزن برقی به مدت 1 دقیقه هم می زنیم.

4. در این مرحله مخلوط آرد را به تدریج و به آرامی در 3 مرحله اضافه می کنیم و به آرامی همه مواد را باهم مخلوط می کنیم. سپس آب جوش را اضافه می کنیم و با دور تند همزن هم می زنیم تا حدی که همه مواد باهم یکدست شود. توجه کنید بعد از یکدست شدن اگر زیاد هم بزنید کیک شما سفت خواهد شد.

5. بعد از آماده کردن مایه کیک حالا نوبت پخت است. برای این کار، مایه کیک را در داخل قالب چرب شده می ریزیم و آن را به مدت 50 تا 60 دقیقه در فرم گرم شده با دمای 180 درجه سانتی قرار می دهیم تا بپزد. برای اطمینان از پختن کیک، خلال دندان تمییزی را داخل کیک فرو می بریم، اگر خلال دندان تمییز خارج شد کیک مان پخته است. توجه کنید مدت زمان دقیق پخت بسته به نوع فر و قالب انتخابی می تواند متفاوت باشد.

6. بعد از اینکه از پخت کیک مطمئن شدیم، آن را از فر بیرون می آوریم و به مدت 5 تا 10 دقیقه صبر می کنیم تا کیک کمی خنک شود. سپس کنارهای کیک را با کمک کارد آزاد می کنیم و قالب را چند باری تکان می دهیم تا کیک به طور کامل جدا شوند.

7. سپس با کمک خلال دندان، سوراخ هایی روی کیک ایجاد می کنیم و بعدش سس گرم را روی کیک می ریزیم و صبر می کنیم تا سس جذب کیک شود. سپس بلافاصله کیک را از قالب خارج می کنیم. توجه کنید بعد از ریختن کیک اگر کیک به مدت طولانی در داخل قالب بماند ممکن است به قالب بچسبد و بعدا به طور کامل جدا نشود. امیدواریم از خوردن این کیک خیس شکلاتی نهایت لذت را ببرید.

مراحل تهیه سس شکلات

برای تهیه سس شکلات مخصوص کیک خیس، 1 لیوان شیر + 1 قاشق پودر کاکائو + 2 قاشق شکر را در یک ظرف مناسب می ریزیم و روی حرارت ملایم قرار می دهیم تا بدین طریق شکر و پودرکاکائو در شیر حل شوند.


برچسب‌ها: طرز تهیه کیک,کیک خیس,کیک خیس شکلاتی,آموزش شیرینی پزی,
+ نوشته شده در ۲۸/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۱۴:۰۸ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

طرز تهیه فلافل خانگی خوشمزه به سبک اهوازی و خوزستانی

طرز تهیه فلافل

فلافل ، طرز تهیه و مواد لازم فلافل ساده برای 4 نفر ، آموزش کامل طرز تهیه فلافل ساده خانگی و خوشمزه به روش اهوازی و آبادانی با سیب زمینی و آرد نخودچی، falafel
دستور پخت فلافل خوشمزه اهوازی و آبادانی با آرد نخود و سیب زمینی

فلافل از غذاهای خوشمزه جنوب کشورمون می باشد و بسیار محبوب است. اصالت فلافل به کشورهای عربی باز می گردد، اما به دلیل خوشمزه تر بودن و طرز تهیه آسان هم اکنون پخت آن در کشور ما مخصوصاً جنوب ایران بسیار مرسوم شده است. جالب است بدانید هم اکنون فلافل در تمامی مغازه های ساندویچ فروشی و رستوران های اهواز و آبادان سرو می شود.

همان طور که می دانید فلافل جزو غذاهای فوری به حساب می آید و با مواد ساده و ارزان قیمتی همچون نخود، سیب زمینی، پیاز و ادویه مخصوص تهیه می شود. البته امروزه در بسیاری از مناطق، فلافل را با مواد دیگری همچون گوشت چرخ کرده هم درست می کنند.

به هر حال اگر با طرز تهیه و درست کردن فلافل آشنایی ندارید، ما در این آموزش آشپزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم فلافل را برای 4 نفر آماده کرده ایم که شما با این آموزش آشپزی می توانید فلافل خانگی خوشمزه و عالی درست کنید.

توجه کنید اگر می خواهید برای 8 یا 12 نفر فلافل خانگی درست کنید می توانید از 2 یا 3 برابر مواد لازم گفته شده استفاده کنید.

مواد لازم فلافل برای 4 نفر
نخود ۳ پیمانه
پیاز متوسط  ۱ عدد
سیر ۴حبه
آب سرد نصف لیوان
ادویه فلافل (پودر تخم گشنی ،فلفل سیاه،پودر زیره سبز) ۲ قاشق چایخوری
نمک  ۳ قاشق چایخوری
روغن سرخ کردنی  به میزان لازم
مراحل تهیه فلافل

1. برای اینکه فلافل خوشمزه و بدون نفخی داشته باشیم بهتر است نخودها را از 48 ساعت قبل خیس کنیم تا جوانه های کوچکی هم بزنند. در این مدت زمان بهتر است چند باری آب نخودها را هم عوض کنید تا نفاخی آن به طور کامل از بین برود. اگر هم فرصت کنید پوست نخودها را بگیرید این طوری هضم نخودها خیلی آسان تر می شود.

2. برای شروع آب نخودهای خیس شده را به طور کامل با آبکش می گیریم و با پیاز، سیب زمینی نیم پز شده، سیر و ادویه و با استفاده از چرخ گوشت دو بار چرخ می کنیم و بعدش حسابی ورز می دهیم تا همه مواد به خوبی باهم مخلوط شوند.

3. توجه کنید لازم نیست نخودها پس از چرخ کردن به صورت کامل له شود، اگر فقط به صورت دانه های ریز باشد کافی است. چون اگر نخود ها را زیاد چرخ کنید و له شوند، فلافل های شما موقع سرخ کردن وا خواهند رفت. در صورتی که احساس کردید موادتان خیلی سفت شده است، می توانید مقداری آب سرد اضافه کنید و دوباره ورز بدهید. توجه کنید باید مایه فلافل باید قابل فرم دهی باشد پس بیش از اندازه آب اضافه نکنید.

4. حالا نوبت اضافه کردن ادویه جات مخصوص فلافل می باشد. بهترین ادویه برای پخت فلافل زیره است. افزودن زیره به فلافل باعث می شود فلافل به خوبی هضم شود. البته فرقی نمی کند که شما از زیره سبز استفاده کنید یا سیاه. پس از افزدون فلافل می توانید مقداری نعنا خشک یا جعفری هم به مواد فلافل اضافه کنید تا فلافل عطر بهتری داشته باشد.

5. پس از آماده کردن مایه فلافل، باید فلافل ها را قالب بزنید. من برای قالب زدن از قالب مخصوص فلافل استفاده کردم. ولی شما می توانید با دست هم فلافل ها را به صورت گنبدی قالب بزنید. اگر داخل خمیر فلافل آب افتاد می توانید با اضافه کردن کمی آرد نخودچی با پودر سوخاری آب خمیر را جمع کنید.

6. پس از اینکه تمامی مواد را قالب زدیم آن ها را داخل روغن داغ قوطور شده می ریزیم تا هر دو طرف فلافل ها با حرارت ملایم سرخ شوند. توجه کنید اگر فلافل ها را با حرارت خیلی زیاد سرخ کنید، فلافل های شما مغز پخت خواهند شد.

7. پس از اینکه فلافل ها به خوبی سرخ شد آن ها را روی دستمال تمیز یا صافی فلزی مخصوص این کار بگذارید تا روغن اضافی فلافل ها گرفته شود. بعد از گرفتن کامل روغن فلافل ها، آن ها را به همراه خیارشو، گوجه فرنگی و سیب زمینی سرخ شده سرو کنید. امیدواریم از خوردن این فلافل های خوشمزه و خانگی لذت ببرید.


برچسب‌ها: طرز تهیه فلافل,فلافل,فلافل خانگی خوشمزه,آموزش آشپزی,
+ نوشته شده در ۲۸/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۱۳:۲۸ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

خرید دستگاه کالباس بر خانگی

خرید دستگاه کالباس بر خانگی

دستگاه کالباس بر خانگی ، فروشگاه خرید اینترنتی انواع مدل های جدید دستگاه کالباس بر و برش کالباس خانگی ، دستگاه مخصوص برش کالباس با قیمت مناسب ،

فروشگاه خرید دستگاه کالباس بر و کالباس ساز

دستگاه کالباس بر و برش کالباس یکی از جدیدترین محصولات فروشگاهی اینترنتی ما می باشد که شما با خرید و استفاده از این دستگاه برش زن می توانید تکه های برش زده دقیق از گوشت، نان، کالباس، سبزیجات، میوه ها و ... تهیه کنید. این دستگاه برش زن کالباس 75 ولتی با پلاستیک مقاوم طراحی شده و دارای یک تیغه فولادی ضد زنگ با کیفیت بالا عرضه شده است. همچنین به راحتی میتوانید سینی این دستگاه را جدا و بشویید.

این دستگاه برش زن دارای یک ریموت کنترل کننده ضخامت می باشد که شما به راحتی می توانید اندازه ضخامت برش های خود را تنظیم کنید. همچنین طراحان این دستگاه برش کالباس برای امنیت بیشتر، یک سوئیچ مخصوص را درست کرده اند تا در زمانی که دستگاه در حال استفاده نیست، محدودیت دسترسی مواد غذایی به تیغه را فرام می کند.

دستگاه کالباس بر خانگی ، خرید و قیمت انواع دستگاه کالباس بر خانگی ، دستگاه برش کالباس خانگی جدید برقی

توضیحات بیشتر درباره خرید دستگاه کالباس بر خانگی

آن هایی که عاشق کالباس هستند، مطمئنا مثل من همیشه در خانه با مشکل برش کالباس روبرو هستند. حتی برخی از مغازه دار ها هم از این دستگاه های برش کالباس ندارند و کالباس ها را فقط به صورت بسته بندی شده می فروشند. برای اینکه همیشه با مشکل برش کالباس راحت شوید ما برای شما دستگاه برش زن کالباس خانگی را پیشنهاد می کنیم که قیمت بسیار مناسب دارد و کار شما را به خوبی راه می اندازد.

شما با خرید و استفاده از این دستگاه برش زن کالباس، علاوه بر اینکه می توانید کالباس های خود را در ضخامت مورد نظر خود به آسانی برش دهید. بلکه می توانید انواع نان، گوشت، میوه و ... را به آسانی برش دهید.

راهنمای خرید دستگاه برش زن کالباس

برای خرید و استفاده از این دستگاه برش زن کالباس، لطفا ابتدا بر روی خرید محصول کلیک کنید و فرم خرید را با دقت پر کنید. بعد از تکمیل فرم خرید سفارش خود را در عرض 2 تا 5 روزی کاری تحویل بگیرید و وجه آن را درب منزل پرداخت نمایید.


برچسب‌ها: دستگاه برش کالباس,خرید دستگاه برش کالباس,دستگاه کالباس بر,خرید اینترنتی,
+ نوشته شده در ۲۸/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۱۲:۵۹ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

طرز تهیه دسر رومانف خوشمزه

طرز تهیه دسر رومانف

دسر رومانف ، طرز تهیه و مواد لازم دسر رومانف خوشمزه و مجلسی با عکس و میوه، آموزش کامل دسر رومانف خانگی برای 4 تا 5 نفر
دستور تهیه دسر رومانف خوش طعم و مجلسی خانگی مرحله به مرحله

دسر رومانف یک دسر فرانسوی خوشمزه و مجلسی می باشد و بسیار محبوب است. دسر رومانف همانند دسر پان اسپانیا از دسرهای خارجی می باشد که هم اکنون در کشور ما در بسیاری از مهمانی های مجلسی و خصوصی سرو می باشد.

شما می توانید دسر رومانف را با انواع میوه ها مثل آناناس، سیب، موز، انبه و ... درست کنید. توجه کنید اگر این دسر را مثل من با موز درست می کنید، به دلیل اینکه موز خیلی زود سیاه می شود، باید این دسر پس از تهیه زودتر سرو شود.

به هر حال اگر با طرز تهیه و درست کردن دسر رومانف آشنایی ندارید، ما در این آموزش آشپزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم دسر رومانف را آماده کرده ایم که شما با این آموزش آشپزی می توانید دسر رومانف خوشمزه و مجلسی درست کنید.

مواد لازم دسر رومانف
شیر ۳ لیوان
پودر ژلاتین  ۲۵ گرم - دو و نیم قاشق غذاخوری
نشاسته ذرت  ۲۵ گرم - 3 قاشق غذاخوری
شکر ۱۰۰ گرم – نصف لیوان
خامه صبحانه ۱۰۰ گرم
وانیل نصف قاشق چایخوری
آب سرد نصف لیوان
موز یک تا دو عدد
سیب  یک عدد
مراحل تهیه دسر رومانف

1. ابتدا ژلاتین را در یک ظرف آب سرد می ریزیم و روی بخار آب قرار می دهیم تا به روش بن ماری گرم شود و ذرات ژلاتین به طور کامل در آب حل شود.

2. در ادامه در یک ظرف دیگر، شیر سرد و نشاسته ذرت را باهم مخلوط می کنیم و بعدش شکر را هم اضافه می کنیم و روی حرارت قرار می دهیم و به صورت مرتب هم می زنیم تا کمی غلیظ تر شود. بعد از اینکه کمی غلیظ تر شد، مایه ظرف حاوی ژلاتین حل شده در آب سرد را اضافه می کنیم و پس از مخلوط کردن، حرارت را خاموش می کنیم.

3. در این مرحله میوه ها را با مخلوط کن پوره می کنیم. البته در صورت تمایل و با توجه به سلیقه و ذائقه خود می توانید آن ها را خرد کنید تا توی دسر زیر دندون بیاید. من از دو میوه موز و سیب استفاده کرد. موز را با استفاده از گوشتکوب له کردم و سیب را به صورت خیلی ریز رنده کردم و داخل دسر ریختم و مخلوط کردم.

4. پس از آن خامه صبحانه را در یک کاسه با چنگال هم می زنیم و بعدش به همراه مقداری وانیل به ظرف حاوی دسر اضافه می کنیم و به خوبی مخلوط می کنیم. توجه کنید اگر به جای خامه صبحانه از خامه فرم گرفته قنادی استفاده می کنید، میزان شکر را کمتر بریزید جون این خامه نسبت به خامه صبحانه شیرین تر است.

5. حالا قالبی را که برای این دسر اضافه کردیم با چند قطره روغن مایع چرب می کنیم. البته جون این دسر حاوی خامه است نیازی به چرب کردن زیاد ندارد اما من برای راحتی کار قالب را چرب کردم. بعد از چرب کردن دسر را داخل قالب می ریزیم و به مدت 5 ساعت داخل یخچال می گذاریم تا به اصطلاح دسر خوب بسته شود.

6. بعد از اینکه دسر به خوبی بسته شد، با استفاده از یک کارد، دور دسر را آزاد کردم و بعدش روی قالب یک دیس مرطوب گذاشتم و قالب را برگردوندم. برای تزیین می توانید ماسوره مورد نظر خود را با خامه قنادی فرم گرفته پر کنید و روی دسر طرح های مورد نظر خود را ایجاد کنید.


برچسب‌ها: طرز تهیه دسر,دسر رومانف,آموزش آشپزی,
+ نوشته شده در ۲۷/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۱۹:۳۹ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

تعبیر خواب کوتاه کردن مو از دید عالمین تعبیر خواب

تعبیر خواب کوتاه کردن مو

تعبیر خواب کوتاه کردن موی بلند مرد و زن در خواب ، تعبیر دیدن کوتاه کردن موی خود و دیگران به زور و اجبار در خواب چیست؟ ، tabire-khab-kotah-kardan-mo
تعبیر کوتاه کردن موی بلند و کوتاه مرد و زن در خواب چیست؟

دیدن موی کوتاه و بلند سر و بدن مرد و زن - دیدن تراشیدن و کوتاه کردن موی سر خود و دیگران با قیچی توسط آرایشگر و مرده - دیدن مو در صورت، ران پا، دهان و کف دست زنان و ... از نمونه خواب های ما در رابطه با خواب کوتاه کردن مو می تواند باشد.

به هر حال اگر شما هم خواب کوتاه کردن مو دیده اید، ما در این پست بارونک، کامل ترین تعبیر کوتاه کردن مو در خواب را از دید معبرین بزرگ تعبیر خواب آماده کرده ایم که شما در ادامه میتوانید تعبیر خواب خود را مشاهده کنید.


تعبیر خواب موی کوتاه و بلند برای زن زن

اگر زنی خواب ببیند گیسوانی بلند و آراسته دارد و یا اینکه اگر گیسوانی کوتاه داشته باشد و خواب ببیند گیسوانش بلند شده است تعبیر خواب او خوب است و نشان از این است که او نزد شوهر و خانواده اش عزیز و محترم خواهد بود.

اما اگر زنی در بیداری موی بلند داشته باشد و در خواب ببیند موهایش کوتاه شده است عزت و احترام خود را از دست می دهد و سبک می شود.


تعبیر خواب موی کوتاه و بلند برای مرد

مو و گیسوان بلند برای مردان هم نشانه آبرو، شان، جاه و مقام است. ولی اگر مردی با مو و گیسوان بلند، در خواب موهایش را کوتاه ببیند نشانه بی آبروئی و یا از دست دادن شان و مقام نیست. چون که طبق رسم و رسوم مردها گیسو نمی گذارند.


تعبیر خواب کوتاه کردن مو

در حالت کلی دیدن کوتاه کردن مو در خواب خوب نیست مگر در شرایطی خاص و استثنایی. به هر حال اگر خواب ببینید که موی سرتان را به اجبار کوتاه می کنید نشانه این است که عشق تان را از دست خواهی داد و یا اینکه فردی که برای تو عزیز است و بسیار دوستش دارید از خود خواهی رنجاند. برای مثال می توان به شکست در روابط احساسی دختر و پسر اشاره کرد.

کارل یونگ می گوید :
 • اگر خواب ببینید که موهایتان را کوتاه می کنید نشانه این است که قدرت خود را از دست خواهید داد.
 • اگر خواب ببینید که کسی موهای شما را کوتاه می کند نشانه این است که شما احساس کمبود قدرت می کند و ناعادلانه مورد نقد قرار می گیرید.
تعبیر خواب کوتاه کردن مو از نظر حضرت یوسف (ع)
 • تراشیدن موی سر در خواب، نشانه رهایی از غم است.
 • دیدن درازی موی سر در خواب، نشانه درازی عمر است.
 • دیدن موی سر دراز در خواب، نشانه رنج و مصیبت کم است.
 • دیدن کندن موی سر در خواب، نشانه جدایی از همسر است.

تعبیر خواب تراشیدن موی سر

جابر مغربی می گوید :
 • اگر زنی خواب ببیند که موهای سرش را تراشیده است، نشانه این است که دین و ایمان آن زن دچار مشکل می شود.
 • اما اگر مردی چنین خوابی ببیند از غم و اندوه نجات می یابد و اگر بدهکار باشد بدهی اش را پرداخت خواهد کرد.
 • اگر شخص ثروتمندی خواب ببیند که موهای بدن خود را تراشیده است نشانه این است که فقیر می شود ولی اگر این خواب را شخص فقیری ببیند نشانه این است که ثروتمند خواهد شد.
اسماعیل بن اشعت می گوید :
 • اگر زنی در خواب موهای خود را تراشیده ببیند، نشانه این است که شوهرش فوت خواهد کرد.
 • اگر خواب ببیند که در هنگام حج، کسی موهای سر شما را در حرم مکه تراشید بدانید اگر بدهکار باشید بدهی شما پرداخت می شود و اگر غمگین باشید شاد و خوشحال خواهید شد.
حضرت دانیال می گوید :

اگر فرماندهی و یا اینکه شخص بالا مقامی خواب ببیند که موهای سرش را تراشیده است دلیل بر این است که آن شخص از مقام خود عزل می شود.

همچنین می گوید : اگر شخصی خواب ببیند که موهای سر خود را با تیغ یا موبر زده است آن شخص سود و منفعت بدست خواهد آورد.

امام صادق (ع) تراشیدن مو را بر 4 وجه می داند :
 • به جا آوردن حج
 • عزت و مقام
 • مسافرت رفتن
 • کامیابی و بهره مندی
 • امنیت

تعبیر خواب قیچی کردن مو

اگر زنی خواب ببیند که گیسوانش را قیچی کرده اند و یا اینکه حس کند گیسوانش قیچی شده است تعبیر این خواب خوب نیست و آن زن بد نام خواهد شد و مورد اتهام و افترا قرار خواهد گرفت. توجه کنید این تعبیر فقط برای گیسوان قیچی شده درست است و برای کوتاه کردن مو درست نیست.


برچسب‌ها: تعبیر خواب,تعبیر خواب مو,تعبیر خواب کوتاه کردن مو,,
+ نوشته شده در ۲۶/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۱۴:۰۲ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

دانلود آهنگ جدید ابرو کمون ابرو کمون آره شدی آروم جون

دانلود آهنگ جدید ابرو کمون ابرو کمون آره شدی آروم جون از یوسف زمانی

دانلود آهنگ جدید ابرو کمون ابرو کمون آره شدی آروم جون از یوسف زمانی

دانلود آهنگ جدید یوسف زمانی بنام ابرو کمون از ترنج موزیک

Download  Music Yousef Zamani – Abro Kamon

ترانه و موزیک : یوسف زمانی , تنظیم : فتاح فتحی

برای دانلود آهنگ ابرو کمون ابرو کمون آره شدی آروم جون به ادامه مطلب بروید …

متن آهنگ جدید یوسف زمانی بنام ابرو کمون :

میشه بگی همیشه اینجوری دل تو صافه

یه جوری عاشقتم که همه رو کرده کلافه

مگه مث تو بازم هست داری میشکنی سر و دست

یه موقع نشی یه مجرم آخه خنده هات کشنده است

♫♫♫♫♫

ابرو کمون ابرو کمون آره شدی آروم چون

بلا ازت دور شه چشم حسودات کور شه عزیزم

ابرو کمون ابرو کمون تورو میخوام از دل و جون

حتی خود رنگین کمون حسودی میکنه به تو فراوون

♫♫♫♫♫

حرص نده انقد منو تنهایی جایی نرو

شوخی ندارم که باهات میمیرم ازم بگیرن تورو

ازت یه تار مو کم شه نمیدونی که چی میشه

میگی خیال تو راحت هست حواسم چیزی نمیشه

ابرو کمون ابرو کمون آره شدی آروم

♫♫♫♫♫

جون بلا ازت دور شه چشم حسودات کور شه عزیزم

ابرو کمون ابرو کمون تورو میخوام از دل و جون

حتی خود رنگین کمون حسودی میکنه به تو فراوون

مگه مث تو بازم هست داری میشکنی سر و دست

یه موقع نشی یه مجرم آخه خنده هات کشنده است

♫♫♫♫♫

ابرو کمون ابرو کمون آره شدی آروم

جون بلا ازت دور شه چشم حسودات کور شه عزیزم

ابرو کمون ابرو کمون تورو میخوام از دل و جون

حتی خود رنگین کمون حسودی میکنه به تو فراوون

دانلود آهنگ جدید یوسف زمانی ابرو کمون ابرو کمون آره شدی آروم جون


برچسب‌ها: دانلود آهنگ,دانلود آهنگ جدید,دانلود آهنگ ابرو کمون,دانلود آهنگ های حسین زمانی,دانلود آهنگ شاد,
+ نوشته شده در ۲۲/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۱۵:۳۳ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

بهترین دستور پخت و طرز تهیه آش شلغم

طرز تهیه آش شلغم

آش شلغم ، طرز تهیه و دستور پخت آش شلغم خوشمزه و ساده خانگی برای بیماران سرماخوردگی ، مواد لازم آش شغلم ، ash shalgham
دستور پخت آش شلغم با ماش و برنج خوشمزه برای سرماخوردگی

آش شغلم از آش های سنتی و خوشمزه ایرانی است و طرفدارن خاص خودش را دارد. در طبخ این آش به دلیل اینکه از شلغم استفاده می شود، برای سلامتی بدن و مخصوصا افراد سرماخورده بسیار مفید است. آش شلغم در بسیاری از شهرهای ایران همانند بوشهر، اصفهان و فزوین با دستورات مختلفی طبخ می شود.

به هر حال اگر با طرز تهیه و درست کردن آش شلغم آشنایی ندارید ما در این آموزش آشپزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم آش شلغم را برای 5 نفر آماده کرده ایم که شما با این آموزش آشپزی، می توانید آش شغلم خوشمزه و عالی درست کنید.

مواد لازم آش شلغم برای 5 نفر
شلغم 2 عدد
پياز 2 عدد
هويچ 2 عدد
ماش 1 پیمانه
برنج نصف پیمانه
بلغور نصف پيمانه
گوشت گردن ٢٠٠ گرم
سبزی آش خرد شده (گشنیز، جعفری و اسفناج) نیم کیلو
کشک 4 قاشق سوپخورى
زردچوبه به میزان لازم
نعنا داغ سه قاشق سوپخورى
روغن مايع سه قاشق سوپخورى
برنج نصف پیمانه
کشک 4 قاشق سوپخورى
نمک به میزان لازم
فلفل سیاه به میزان لازم
مراحل تهیه آش شلغم

1. ابتدا گوشت گردن را در یک قابلمه به همراه پیاز، زردچوبه، فلفل سیاه و آب روی حرارت می گذاریم تا بپزد. بعد از اینکه گوشت پخت، آب آن را با استفاده از صافی جدا می کنیم و کنار می گذاریم. همچنین گوشت را از استخوان ها جدا می کنیم و با دست به صورت ریش ریش خرد می کنیم.

2. در ادامه پیاز را به صورت خلالی خرد می کنیم و در قابلمه به همراه کمی روغن مایع تفت می دهیم تا طلایی شود. سپس مقداری زردچوبه، نمک و فلفل سیاه اضافه می کنیم و تفت می دهیم. حالا نصف پیاز داغ را کنار می گذاریم و بعدش ماش و بغلور را به همراه مقداری آب اضافه می کنیم و حرارت زیر قابلمه را زیاد می کنم تا آب بجوشید.

3. بعد از اینکه آب جوشید حرارت را ملایم می کنیم تا حبوبات با حرارت ملایم نیم پز شوند. توجه کنید باید در این مرحله هر از گاهی آش را هم بزنید تا آش ته نگیرد. بعد از اینکه حبوبات نیم پز شدند برنج را اضافه می کنیم و صبر می کنیم تا برنج هم نیم پز شود.

4.. بعد از نیم پز شدن برنج، شغلم و هویچ خرد شده را اضافه می کنیم و بعدش سبزی آش، گوشت پخته ریش ریش شده، آب گوشت، دو قاشق نعنا داغ، سیر له شده و کشک را به آش اضافه می کنیم و نمک آش را هم اندازه می کنیم و در صورت نیاز مقداری نمک هم اضافه می کنیم. سپس صبر می کنیم تا آش با حرارت ملایم بپزد و جا بیفتد.

5. بعد از اینکه آش با حرارت ملایم به خوبی پخت و جا افتاد، آن را در ظرف سرو می کشیم و با نعنا داغ، پیاز داغ و کشک تزیین می کنیم. امیدواریم از خوردن این آش شلغم خوشمزه لذت ببرید.


برچسب‌ها: آش شلغم,طرز تهیه آش شلغم,آموزش آشپزی,آش شلغم خوشمزه,طرز تهیه آش,
+ نوشته شده در ۲۲/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۱۴:۵۳ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

طرز تهیه فرنی

طرز تهیه فرنی

فرنی ، طرز تهیه فرنی با نشاسته و آرد برنج، آموزش دستور پخت و مواد لازم فرنی برای کودک و نوازد، آموزش درست کردن دسر فرنی خوشمزه و نذری برای افطاری ، fereni
دستور پخت فرنی خوشمزه برای نوزاد با آرد برنج و نشاسته

فرنی یک دسر فوق العاده خوشمزه و مقوی می باشد و به دلیل طرز تهیه آسان و طعم عالی اش، طرفداران بسیار زیای مخصوصا در شهرهای اصفهان و مشهد دارد. فرنی را با آرد برنج و آرد نشاسته درست می کنند اما خوشمزه ترین و مقوی ترین نوع آن فرنی با آرد برنج است.

همان طور که گفتیم دسر فرنی بسیار خوشمزه و مقوی است و برای همین بیشتر مادران، فرنی را به عنوان کمک وعده غذایی برای فرزند و نوزاد خود درست می کنند. البته در ماه مبارک رمضان هم بیشتر مردم این دسر خوشمزه را برای افطاری خود درست می کنند.

به هر حال اگر با طرز تهیه فرنی آشنایی ندارید، ما در این آموزش آشپزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم فرنی با آرد برنج را برای 2 نفر آماده کرده ایم که شما به تنهایی با این آموزش آشپزی، می توانید فرنی خوشمزه و مجلسی درست کنید و از مهمان های خود با این دسر فوق العاده پذیرایی کنید.

توجه : در صورتی که می خواهید برای 4 نفر یا 6 نفر فرنی درست کنید می توانید مواد لازم را دو یا سه برابر کنید.

مواد لازم فرنی 2 نفر
شیر 2 لیوان
آرد برنج 1 قاشق غذاخوری
گلاب نصف لیوان
شکر 4 قاشق غذاخوری
مراحل تهیه فرنی

1. ابتدا در یک قابلمه مناسب، شیر را به همراه شکر مخلوط می کنیم و با قاشق هم می زنیم تا شکر به طور کامل در شیر حل شود. سپس گلاب را اضافه می کنیم و بعد از هم زدن، آرد برنج را به آرامی و به تدریج اضافه می کنیم و به صورت مرتب هم می زنیم تا آرد گلوله گلوله نشود و همه مواد باهم به خوبی مخلوط شوند.

2. توجه کنید من همیشه به ازای هر دو لیوان شیر، یک قاشق غذاخوری آرد برنج اضافه می کنم و شکر هم 4 قاشق غذاخوری اضافه می کنم. البته شیرینی فرنی را خودتان می توانید با توجه به ذائقه و سلیقه خود اضافه یا کم کنید.

3. در این مرحله قابلمه حاوی مواد فرنی را روی حرارت ملایم می گذاریم و به صورت مرتب هم می زنیم تا شیر بجوشد. بعد از اینکه شیر جوشید حرارت زیر قابلمه را کم می کنیم و همچنان به صورت مداوم هم می زنیم تا فرنی ته نگیرید. خواهید دید که بعد از چند دقیقه جوشیدن، فرنی در حال غلیظ شدن است.

4. بعد از اینکه فرنی کمی سفت شد و به حرارت مورد نظرمان رسید، حرارت زیر قابلمه را خاموش می کنیم. توجه کنید بخاطر اینکه فرنی زود رویه می بندد بهتر است بعد از خاموش کردن حرارت ، فرنی را به صورت فوری در ظرف سرو بکشیم و در صورت تمایل آن را تزیین کنیم. امیدواریم از خوردن این فرنی خوشمزه لذت ببرید.

نکات پخت فرنی
فرنی زعفرانی و شکلاتی

در صورتی که فرنی زعفرانی دوست داشته باشید می توانید بعد از اضافه کردن آرد برنج، مقداری زعفران دم کرده به مواد فرنی اضافه کنید تا فرنی شما زعفرانی شود. یا اگر فرنی شکلاتی دوست داشته باشید می توانید یک قاشق مرباخوری پودر کاکائو به مواد فرنی اضافه کنید تا فرنی شما شکلاتی شود.


برچسب‌ها: طرز تهیه دسر,انواع دسر,فرنی,طرز تهیه فرنی,آموزش آشپزی,
+ نوشته شده در ۲۰/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۲۳:۳۹ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

تعبیر خواب حامله بودن و بارداری همسر

تعبیر خواب حامله بودن

تعبیر خواب حاملگی و حامله بودن -تعبیر خواب بارداری بودن زن متاهل،دختر مجرد و باکره، پسر و مرد در خواب - تعبیر حامله بودن همسر و شوهر در خواب ، tabir khab hamele bodan
تعبیر خواب بارداری و حامله شدن زن متاهل در خواب چیست؟

تعبیر دیدن حامله بودن و شدن خود و دیگران، دختر باکره و پسر مجرد، مرد و زن متاهل – حاملگی در دوران مجردی و ست بارداری دادن و سونوگرافی رفتن و بچه سالم، ناقص و مرده به دنیا آوردن – خبر بارداری شنیدن پسر و دختر نابالغ خود و ... از نمونه خواب های متداوال های ما در رابطه با بارداری و حامله شدن می تواند می باشد.

به هر حال اگر شما هم خواب باردار بودن و حامله شدن دیده اید ما در این پست بارونک، کامل ترین تعبیر خواب باردار بودن را از دید معبرین بزرگ تعبیر خواب آماده کرده ایم که در ادامه می توانید تعبیر خواب خود را مشاهده کنید.


تعبیر خواب حامله بودن زن متاهل

اگر زن متاهی خواب ببیند که حامله است این خواب نشانه این است که آن زن با شوهر خود زندگی آسوده ای نخواهد داشت و فرزندان او مطیع نخواهند بود.

کارل گوستاو یونگ می گوید : اگر زنی خواب ببیند که حامله است این خواب نشانه جنبه ای از خودتان و زندگی شخصی شما می باشد که در حال رشد می باشد و ممکن است نشانه تولد یک ایده یا هدف جدید باشد.


تعبیر خواب حامله بودن دختر باکره

اما اگر دختر باکره و پاکدامنی خواب ببیند حامله شده است نشانه این است که آن دختر بدبخت می شود و رسوا خواهد شد.


تعبیر خواب حامله بودن زن باردار

اگر زنی باردار خواب ببیند که حامله شده است به معنی این است که آن زن، زایمانی راحت و بی خطر خواهد داشت.


تعبیر دیدن زن حامله در خواب

تام چت ویندرا می گوید : این معبر دیدن حامله بودن زن را نشانه زندگی تازه ای می داند و می گوید : اگر کسی در خواب ببیند که انسان یا حیوانی حامله است و یا اینکه زنی خود را حامله ببیند، این خواب نشانه است که آن شخص آرزوی زندگی تازه و از نو دارد، زندگی که در آن پر از نشانه های امید و رفاه وجود داشته باشد.


تعبیر خواب بارداری نامعلوم

اما اگر در خواب نفهمید که حامله هستید یا نه ؟ اگر در حال تلاش برای حامله شدن هستید این خواب ممکن است نشانه تعبیر یک آرزو و خواسته باشد. اما اگر برای باردار شدن تلاش نمی کنید و خواب ببینید که حامله هستید، این خواب نشانه ترس از مسئولیت های جدید می باشد.


تعبیر خواب حامله بودن مرد

اگر مردی خواب ببیند که حامله شده است، نشانه این است که به پول و ثروت فراوانی خواهد رسید.


تعبیر خواب حامله بودن همسر

اگر خواب ببینید که همسر شما حامله شده است، نشانه این که مسئولیتی سنگین بر عهده شما گذاشته می شود و انجام آن کار دشوار می باشد.


تعبیر دیدن زن حامله در کوچه

دیدن گذشتن زن حامله در کوچه، نشانه خبر ناخوشایندی است که به زودی به شما می رسد.


تعبیر خواب بزرگ شدن شکم

اگر خواب ببینید که شکم تان همانند زنان حامله بزرگ شده است، نشانه این است که مال و نعمتی به شما می رسد و هر چقدر شکم شما بزرگ تر شود، مال و اموال شما بیشتر خواهد شد.


تعبیر خواب حامله شدن فرزند نابالغ

اگر در خواب فرزند نابالغ پسر خود را حامله ببینید، نشانه این است که پدرش نعمت و مال فراوان به دست می آورد.

اگر در خواب فرزند نابالغ دختر خود را حامله ببینید، نشانه این است که مادرش نعمت و مال فراوان به دست می آورد.


تعبیر تست بارداری و سونوگرافی در خواب

اگر خواب ببینید که تست بارداری می دهید، نشانه این است که شما وارد مرحله جدیدی از زندگی خود می شود. تعبیر دیگر این خواب این است که شما در رابطه با حامله شدن خود نگران هستید.


تعبیر خواب نامعلوم بودن جنسیت بچه

اگر حامله بودید و خواب هایی در رابطه با جنسیت بچه خود دیدید، این خواب نشانه این است که شما در بیداری این دغدغه را دارید که فرزرند شما پسر است یا دختر و این کاملا طبیعی است. اما هیچ دلیل و شواهدی وجود ندارد که خواب می توانید جنسیت بچه را به شما بگوید.


تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه غیر انسان

اگر خواب ببینید که بچه غیر انسان را به دنیا می آورید و حشت می کنید نگران نباشید. چون این خواب ها معمولا در دوران بارداری رایج است و بسیاری از زنان مثل شما خواب می بینند که حیوان یا هیولا به دنیا می آوردند. اصلا نگران نباشید چون این خواب ها بازتابی از نگرانی های شما درباره سلامت نوزادتان می باشد.

معبر دیگری هم در این باره می گوید :

اگر در سه ماهه اول بارداری بودید معمولا خواب هایی در رابطه با مخلوقات و حیوانات ریز و پشمالو، میوه، گل و آب خواهید دید.

اگر در سه ماهه دوم بارداری بودید خواب های شما بازتابی از نگرانی های شما که آیا مادر خوب خواهید بود یا نه و حتی نگرانی های شما در رابطه با زایمان بچه تان خواهد بود. معمولا خواب های به دنیا آوردن بچه غیر انسان در این دوران بارداری رایج تر است.

اگر در سه ماهه سوم بارداری بودید خواب شما شامل کارگری کردن، مورد حمله واقع شدن و یا اینکه هر اتفاق غیر منتظره ای برای بچه شما ممکن است اتفاق بیفتد خواهید دید. هر چقدر هم که بچه شما بزرگ تر می شود خواب های در مورد به دنیا آوردن فیل، دایناسور، اژده ها و سایر حیوانات بزرگ تر ممکن است به سراغ شما بیایند و این خواب ها در این دوران هم رایج تر است.


تعبیر خواب حامله بودن دیگران

اگر خواب ببینید که کسی دیگر حامله است بیانگر این است که شما قبلا ارتباط نزدیک تری با این فرد تجربه کرده اید.


تعبیر خواب حامله شدن از دیگران

اگر خواب ببینید که دوست دختر یا فرد مهم زندگی شما از فرد دیگری حامله شده است این خواب نشانه این است که فرد مهم زندگی شما به سمتی که شما انتظارش را ندارید حرکت می کند.


تعبیر خواب سقط جنین

اگر خواب ببینید که حامله هستید و بچه شما در شکم تان در حال مردن است، تعبیر این خواب خوب نیست. ممکن است شما در پروژه ای که ماه ها برایش تلاش کردید شکست بخورید و ...

اما نگران نباشید چون این خواب ها معمولات بازتاب اضطراب شما هستند و هیچ دلیلی وجود ندارد که شما جنین خود را از دست بدهید.


تعبیر خواب زایمان زودترس

اگر حامله بودید و خواب دیدید که زایمان زودرس دارید نگران نباشید چون این خواب ها معمولا در بین زنان رایج است و بازتاب ترس آن ها از زایمان می باشد.

اما اگر باردار نبودید و خواب زایمان زودرس دیدید نشانه این است که شما احساس می کنید برای تعییرات جدید در زندگی تان آماده نیستید.


تعبیر خواب عمل سزارین

اگر حامله بودید و خواب عمل سزارین دیدید نشانه این است که شما در انجام کارهای خود به فردی دیگر نیاز دارید و به تنهایی نمی توانید آن ها را انجام بدهید.


برچسب‌ها: تعبیر خواب,تعبیر خواب حامله بودن,تعبیر خواب حامله شدن,تعبیر خواب بارداری,
+ نوشته شده در ۱۸/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۲۰:۰۳ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

آموزش کامل طرز تهیه کیک نارنگی

طرز تهیه کیک نارنگی

کیک نارنگی خوشمزه و مجلسی ساده ، دستور تهیه کیک نارنجی برای کودکان ، آموزش کیک نارنگی + تزیین با سس مخصوص نارنگی ، cake-tangerine
دستور پخت کیک نارنجی ساده و خوشمزه مرحله به مرحله

کیک نارنگی از کیک های خوشمزه و خوش طعم می باشد و طرفداران خاصی دارد. این کیک را به دلیل اینکه در پخت آن از نارنگی استفاده می شود بیشتر در فوصل سرد سال که نارنگی در بازار موجود می باشد درست می کنند.

اگر تا به حال کیک نارنگی نخورده اید پیشنهاد می کنم حتما برای یکبار هم که شده طعم ویژه آن را امتحان کنید. شما می توانید کیک نارنگی را به عنوان یک عصرانه و یا صبحانه خوب میل کنید.

به هر حال اگر با طرز تهیه و درست کردن کیک نارنگی آشنایی ندارید ما در این آموزش آشپزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم کیک نارنگی را آماده کرده ایم که شما با این آموزش شیرینی پزی می توانید کیک نارنگی خوشمزه و عالی درست کنید.

مواد لازم کیک نارنگی
تخم مرغ  سه عدد
شکر یک لیوان
آرد یک و نیم لیوان
روغن مایع نصف لیوان
آب نارنگی نصف لیوان
بیکینگ پودر یک قاشق مرباخوری
رنده پوست نارنگی 1 قاشق چایخوری
وانیل نوک قاشق
مراحل تهیه کیک نارنگی

1. ابتدا همه مواد را از یخچال خارج می کنیم تا به دمای محیط برسند. برای شروع پوست نارنگی را در یک ظرف مناسب رنده می کنیم. توجه داشته باشید نباید قسمت سفید نارنگی را رنده کنید در این صورت تلخ می شود.

2. پس از رنده کردن پوست نارنگی، حالا تخم مرغ، شکر و وانیل را اضافه می کنیم و با همزن به مدت 5 دقیقه خوب هم می زنیم تا کرم رنگ و کشدار شود. بعدش روغن مایع را هم اضافه می کنیم و این بار فقط به مدت چند ثانیه با همزن هم می زنیم.

3. در این مرحله نصف لیوان آب نارنگی نیاز داریم. برای این کار آب دو یا سه عدد نارنگی را با استفاده از آبمیوه گیر می گیریم و آن را داخل مواد می ریزیم و دوباره با همزن در حد چند ثانیه هم می زنیم. همچنین آرد و بکینگ پودر را مخلوط می کنیم و بعد از الک کردن به مواد کیک مان اضافه می کنیم و این بار با یک لیسک یا قاشق به مدت چند ثانیه هم می زنیم. اگر زیاد هم بزنید پف کیک تان خواهد خوابید.

4. حالا قالب را با روغن مایع یا روغن جدا کننده کیک از قالب کمی چرب می کنیم و مواد کیک را داخل قالب می ریزیم. سپس قالب را داخل فر از قبل گرم شده با دمای 170 درجه سانتی گراد به مدت تقریبا 45 دقیقه قرار می دهیم تا بپزد. فر گرم شده یعنی فری که از 15 دقیقه قبل روشن شده و گرم شده است.

5. بعد از اینکه از پخت کیک مطمئن شدیم، قالب را از داخل فر بیرون می آوریم و به مدت 10 دقیقه صبر می کنیم تا کمی خنک شود. بعد از 10 دقیقه قالب را در یک سینی برمی گردانیم. بعدش روی کیک نارنگی خود را با سس مخصوص نارنگی تزیین می کنیم و سرو می کنیم. امیدواریم از خوردن این کیک نارنگی خوشمزه لذت ببرید.

مراحل تهیه سس نارنگی

برای تهیه این سس خوشمزه نصف لیوان آب نارنگی را با یک قاشق غذاخوری نشاسته ذت و یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط می کنیم و روی حرارت قرارر می دهیم تا کمی غلیظ تر شود. بعدش حرارت زیر سس را خاموش می کنیم و صبر می کنیم کمی از حرارت بیفتد. بعد از اینکه از حرارت افتاد و کمی خنک شد آن را روی کیک نارنگی خود می ریزیم.


برچسب‌ها: طرز تهیه کیک,آموزش شیرینی پزی,طرز تهیه کیک نارنگی,
+ نوشته شده در ۱۸/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۱۹:۰۶ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

خرید تفاله گیر سینک ظرفشویی مرسی

خرید تفاله گیر سینک ظرفشویی مرسی

خرید اینترنتی تفاله گیر سینک ظرفشویی مرسی، فروشگاه خرید تفاله گیر سینک ظرفشویی مرسی با قیمت مناسب

فروشگاه خرید اینترنتی تفاله گیر سینک مرسی 2 عددی پلاستیکی

تفاله گیر سینک مرسی محصول جدید فروشگاه ما برای آشپزخانه های مدرن امروزی می باشد. این محصول که با طراحی زیبا و شیک در انواع رنگ های شاد و زیبا برای فرار گرفتن بر روی آب راه سیفون طراحی شده است.

تفاله گیر سینک ظرفشویی مرسی علاوه بر اینه ظاهر بسیاری زیبایی دارد و موجب زیبا شدن سینک ظرفشویی شما خواهد می شود از عبور هر گونه زباله به داخل سیفون شما هم جلوگیری خواهد کرد.

این تفاله گیر سینک مرسی به دلیل اینکه طراحی ارگانومیک دارد شما به راحتی میتوانید آن را بر روی سیفون خود نصب و یا جدا کنید.

خرید تفاله گیر برای سینک ظرفوشویی

ویژگی های اصلی تفاله گیر سینک مرسی

 • تفاله گیر مخصوص سینک ظرفشویی با جنس پلاستیک انعطاف پذیر PP
 • با طراحی فانتزی و زیبا و در رنگ های سفید ، آبی ، صورتی
 • فاقد مواد سمی و سازگار با محیط زیست + شستشوی آسان
 • جلوگیری از ورود آشغال ها به داخل راه آب سینک و عدم چسبیدن تفاله ها به تفاله گیر

توضیحات بیشتر در رابطه با تفاله گیر سینک مرسی

حتما شما هم تا به حال با مشکل رفتن زباله به داخل سیفون خود روبرو شده اید و آب در سینک ظرفشویی شما جمع شده است و این موضوع هرکسی را کلافه می کند.

اما شما با خرید و استفاده از تفاله گیر سینک مرسی دیگر برای همیشه از این مشکل خداحافظی کنید. طراحی گرد و معقر این محصول و از همه معم تر جنس پلاستیکی انعطلاف پذیر آن، این قابلیت را فراهم می کند که تفاله ها در وسط تفاله گیر جمع شده و به راحتی می توانید از لبه آن بگیرید و زباله ها را در سطل زباله بریزید.

انواع مدل های تفاله گیر سینک ظرفشویی

راهنمای خرید تفاله گیر سینک مرسی

برای خرید این تفاله گیر لطفا ابتدا بر روی خرید محصول کلیک کنید و فرم خرید را با دقت پر کنید. سپس سفارش تفاله گیر سینک مرسی خود را درب منزل تحویل گرفته و وجهشو پرداخت نمایید.
برچسب‌ها: خرید اینترنتی,تفاله گیر سینک,خرید تفاله گیر سینک ظرفشویی,
+ نوشته شده در ۱۸/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۱۸:۵۶ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

طرز تهیه روغن جدا کننده کیک از قالب

طرز تهیه روغن جدا کننده کیک از قالب

روغن جدا کننده کیک از قالب ، طرز تهیه و درست کردن و پخت روغن جدا کننده کیک از قالب به صورت مایه، ژله ای، اسپری در خانه ، roghan joda konande cake
دستور تهیه روغن مخصوص جدا کردن کیک از فالب

روغن جدا کننده کیک از قالب بهترین پیشنهاد برای کسانی است که همیشه کیک شان به قالب می چسبد و این کار کلافه شون کرده است. روغن جدا کننده کیک از قالب قالب را شما می توانید با کره، روغن مایع و آرد درست کنید و دیگر هر قالبی با هر جنسی که داشته باشید مطمئن باشید هیچ وقت کیک تان به قالب نخواهد چسبید.

البته در بازار انواع روغن، اسپری، و ژله هایی مخصوص این کار وجود دارد اما من همیشه خودم این روغن جدا کننده کیک از قالب را استفاده می کنم و خیلی هم راضی هستم و تا حالا نشده کیک هایم به قالب بچسبند.

اگر با طرز تهیه و درست کردن روغن جدا کننده کیک از قالب آشنایی ندارید ما در این آموزش آشپزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم روغن جدا کننده کیک از قالب را آماده کرده ایم که شما به تنهایی با این آموزش آشپزی می توانید روغن جداکننده کیک از قالب را درست کنید.

مواد لازم روغن جدا کننده کیک از قالب
کره یا روغن جامد 50 گرم
روغن مایع 50 گرم
آرد 50 گرم
مراحل تهیه روغن جداکننده کیک از قالب

1.ابتدا همه مواد را از یخچال خارج می کنیم تا به دمای محیط برسند. برای شروع کره، روغن مایع و آرد را در یک ظرف مناسب باهم مخلوط می کنیم و با دور تند همزن به مدت 10 دقیقه هم می زنیم تا روغن جدا کننده ما آماده شود.

2.برای از آماده کردن روغن جدا کننده کیک از قالب، با استفاده از قلمو آن را به دیواره های قالب می زنیم و سپس مایه کیک خود را می ریزیم و بعدش قالب را داخل فر می گذاریم تا کیک بپزد. بعد از پخت کیک، قالب را از فر بیرون می آوریم و به مدت 15 دقیقه صبر می کنیم تا کمی کیک خنک شود.

3.بعد از 15 دقیقه، روی قالب دیس می زاریم و برمی گردانیم. خواهید دید کیک شما با استفاده از روغن جدا کننده کیک از قالب به راحتی از قالب جدا می شود. توجه کنید شما می توانید هر مقدار از این روغن که نیاز داشتید استفاده کنید و بقیه اش را در یک ظرف دربسته در یخچال نگهداری کنید تا بعدا ازش استفاده کنید.

4.امیدواریم آموزش طرز تهیه روغن جدا کننده کیک از قالب مورد پسندتان قرار گرفته باشد. شما می توانید در این پست سایر آموزش های شیرینی پزی ما را مشاهده کنید.


برچسب‌ها: آموزش شیرینی پزی,کیک,روغن جدا کننده کیک از قالب,طرز تهیه کیک,
+ نوشته شده در ۱۸/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۱۸:۴۲ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

دانلود آهنگ جدید دلم که میدونی باهاته تو بگی بله حله

دانلود آهنگ جدید دلم که میدونی باهاته تو بگی بله حله از سروش هامون

دانلود آهنگ جدید دلم که میدونی باهاته تو بگی بله حله از سروش هامون

دانلود آهنگ جدید سروش هامون بنام تو بگی بله حله از ترنج موزیک

Download  Music Soroosh Hamoon – To Begi Bale Halle

ملودی و تنظیم : سعید ساشا , ترانه : مهدی منافی

میکس و مسترینگ : محمد کلهر , ساکسیفون : هادی جداری

برای دانلود آهنگ دلم که میدونی باهاته تو بگی بله حله ادامه مطلب بروید …

متن آهنگ جدید سروش هامون بنام تو بگی بله حله

عاشقت شدم یکی یه دونه دیوونت شدم خدا میدونه

عاشقت شدم دل نگرانتم دلواپسته این دل دیوونه

♫♫♫♫♫

دلم که میدونی باهاته تو بگی بله حله

عاشق چشای سیاته تو بگی بله حله

این دلم همه جوره باهاته تو بگی بله حله

دلم که میدونی باهاته تو بگی بله حله

عاشق چشای سیاته تو بگی بله حله

این دلم همه جوره باهاته تو بگی بله حله

♫♫♫♫♫

شهرو به هم میزنه چشات میدونی دلم میمیره برات

عاشقته این دل دیوونه هر جوری بخوای با تو میمونه

شهرو به هم میزنه چشات میدونی دلم میمیره برات

عاشقته این دل دیوونه هر جوری بخوای با تو میمونه

♫♫♫♫♫

دلم که میدونی باهاته تو بگی بله حله

عاشق چشای سیاته تو بگی بله حله

این دلم همه جوره باهاته تو بگی بله حله

دانلود آهنگ جدید سروش هامون بنام دلم که میدونی باهاته تو بگی بله حله


برچسب‌ها: دانلود آهنگ دلم که میدونی باهاته,دانلود آهنگ های سروش هامون,دانلود آهنگ جدید,دانلود آهنگ,
+ نوشته شده در ۱۸/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۱۷:۱۸ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

دانلود آهنگ جدید کاش می دونستم عشقم نمی مونی پای حرفت

دانلود آهنگ جدید کاش می دونستم عشقم نمی مونی پای حرفت از میثم ابراهیمی

دانلود آهنگ جدید کاش می دونستم عشقم نمی مونی پای حرفت از میثم ابراهیمی

دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی بنام یادگاری از ترنج موزیک

Download  Music Meysam Ebrahimi – Yadegari

ترانه : هادی زینتی , آهنگ : یوسف زمانی , تنظیم : ناصر عباسی

برای دانلود آهنگ کاش می دونستم عشقم نمی مونی پای حرفت به ادامه مطلب بروید …

متن آهنگ جدید میثم ابراهیمی بنام یادگاری :

نمی دونی تو بارون گریه کردنم شیرینه

خوبی بارون اینه اشکات و هیچکس نمی بینه

برگرد دارم می میرم از درد شدم

یه عاشق ولگرد نمیری از تو خاطرم

♫♫♫♫♫

بسه این دوری دلم و یکی شکسته

منتظر تو یکی نشسته

با این پاهای خسته کجا برم

کاش می دونستم عشقم نمی مونی پای حرفت

تو رو به یادم میاره شیشه ی یادگاری عطرت

♫♫♫♫♫

بی تو قلبم همیشه می گیره

نفسم واسه نفس تو میره

واسه برگشتنت نگو دیره

طفلی قلبم بی تو داره می میره

♫♫♫♫♫

یه روزی بی تو عشقم می میرم از درد دوری

میگی طاغت بیارم آخه عزیزم چجوری

برگرد دارم می میرم از درد شدم

یه عاشق ولگرد نمیری از تو خاطرم

بسه این دوری دلم و شکسته

منتظر تو نشسته

♫♫♫♫♫

با این پاهای خسته کجا برم

کاش می دونستم عشقم نمی مونی پای حرفت

تو رو به یادم میاره شیشه ی یادگاری عطرت

بی تو قلبم همیشه می گیره

♫♫♫♫♫

نفسم واسه نفس تو میره

واسه برگشتنت نگو دیره

طفلی قلبم بی تو داره می میره

دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی بنام کاش می دونستم عشقم نمی مونی پای حرفت


برچسب‌ها: دانلود آهنگ,دانلود آهنگ جدید,دانلود آهنگ های میثم ابراهیمی,دانلود آهنگ کاش می دونستم,
+ نوشته شده در ۱۸/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۱۶:۳۶ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

دانلود آهنگ جدید عشق یعنی تنها نذاری کسی رو که میخوادت از پویا بیاتی

دانلود آهنگ جدید عشق یعنی تنها نذاری کسی رو که میخوادت از پویا بیاتی

دانلود آهنگ جدید عشق یعنی تنها نذاری کسی رو که میخوادت از پویا بیاتی

دانلود آهنگ جدید پویا بیاتی بنام عشق یعنی از ترنج موزیک

Download  Music Pouya Bayati – Eshgh Yani

ترانه و ملودی: پویا بیاتی , تنظیم: حمید احدی

کلارینت : هادی جداری , گیتار: مجتبی تقی پور , میکس و مستر : آرش شعیب

برای دانلود آهنگ عشق یعنی تنها نذاری کسی رو که میخوادت به ادامه مطلب بروید …

متن آهنگ جدید پویا بیاتی بنام عشق یعنی :

اونی که گم شد فالش قصه مردم شد حالش رفت و نیومدی دنبالش من بودم من بودم

اونی که پیرش کردی از همه چی سیرش کردی با غصه درگیرش کردی من بودم من بودم

عشق یعنی تنها نذاری کسی رو که میخوادت

یعنی اون توی تابوتم نره از یادت یعنی راز سکوتتو علت فریادت

♫♫♫♫♫

عشق یعنی هیچی نمونه توی قلب تو الا اون

یعنی تب کنه لیلی و بمیره براش مجتنون

یعنی اون که هواش مستت کنه مث بارون مث بارون

آره عشق یعنی تنها نذاری کسی رو که میخوادت

یعنی اون توی تابوتم نره از یادت

یعنی راز سکوتتو علت فریادت

♫♫♫♫♫

آره عشق یعنی هیچی نمونه توی قلب تو الا اون

یعنی تب کنه لیلی و بمیره براش مجتنون

یعنی اون که هواش مستت کنه مث بارون مث بارون مث بارون

اونی که تمومش کردی زندگیشو حرومش کردی کشتیشو آرومش کردی من بودم من بودم

اونی که دردش بودی آتیش دل سردش بودی فاتح یه نبردش بودی من بودم من بودم

♫♫♫♫♫

عشق یعنی تنها نذاری کسی رو که میخوادت

یعنی اون توی تابوتم نره از یادت

یعنی راز سکوتتو علت فریادت

عشق یعنی هیچی نمونه توی قلب تو الا اون

یعنی تب کنه لیلی و بمیره براش مجتنون

یعنی اون که هواش مستت کنه مث بارون مث بارون

♫♫♫♫♫

آره عشق یعنی تنها نذاری کسی رو که میخوادت

یعنی اون توی تابوتم نره از یادت

یعنی راز سکوتتو علت فریادت

آره عشق یعنی هیچی نمونه توی قلب تو الا اون

یعنی تب کنه لیلی و بمیره براش مجتنون

یعنی اون که هواش مستت کنه مث بارون مث بارون مث بارون

دانلود آهنگ جدید پویا بیاتی عشق یعنی تنها نذاری کسی رو که میخوادت


برچسب‌ها: دانلود آهنگ,دانلود آهنگ جدید,دانلود آهنگ عشق یعنی,دانلود اهنگ های پویا بیاتی,
+ نوشته شده در ۱۶/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۲۲:۳۷ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

دانلود آهنگ جدید آهای بارون تو خودت شاهدی من چه حالیم با اون

دانلود آهنگ جدید آهای بارون تو خودت شاهدی من چه حالیم با اون از محسن ابراهیم زاده

دانلود آهنگ جدید آهای بارون تو خودت شاهدی من چه حالیم با اون از محسن ابراهیم زاده

دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده بنام  آهای بارون تو خودت شاهدی من چه حالیم با اون از ترنج موزیک

Download  Music Mohsen Ebrahimzadeh – Mano To

ترانه و آهنگ : محسن ابراهیم زاده – تنظیم : امین کاوه

تهیه کننده : مهدی کرد

برای دانلود آهنگ آهای بارون تو خودت شاهدی من چه حالیم با اون به ادامه مطلب بروید …

متن آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده بنام من و تو :

هر بار منو میبینی اخمات تو همه آخه هر روز دیدنت واسم بازم کمه

دوست دارم میدونی عذابم نده قهرای طولانی واسه هردومون بده

آهای بارون تو خودت شاهدی من چه حالیم با اون

آهای بارون دونه دونه تو بریز رو آرزوهامون

♫♫♫♫♫

شب من و تو خیابون نم بارون زده دل به هیشکی به غیر از من عاشق نده

نه حساب منو با همه قاطی نکن نه منو به یه لحظه دیدنت راضی نکن

شب من و تو خیابون نم بارون زده دل به هیشکی به غیر از من عاشق نده

نه حساب منو با همه قاطی نکن نه منو به یه لحظه دیدنت راضی نکن

♫♫♫♫♫

دورت بگردم یکی هست که واست تب میکنه اون چشماته که دلمو معلق میکنه

راه به راه دور تو هی گشتنو از تو هی پیش من

دل بردنو واسه تو دل به دریا زدنو دوست دارم آره دوست دارم

شب من و تو خیابون نم بارون زده دل به هیشکی به غیر از من عاشق نده

♫♫♫♫♫

نه حساب منو با همه قاطی نکن نه منو به یه لحظه دیدنت راضی نکن

شب من و تو خیابون نم بارون زده دل به هیشکی به غیر از من عاشق نده

نه حساب منو با همه قاطی نکن نه منو به یه لحظه دیدنت راضی نکن

دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زده بنام آهای بارون تو خودت شاهدی من چه حالیم با اون


برچسب‌ها: دانلود آهنگ شاد,دانلود آهنگ,دانلود آهنگ بارون,دانلود آهنگ بارون تو شاهدی,دانلود ـآهنگ های محسین ابراهیم زاده,
+ نوشته شده در ۱۶/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۲۱:۴۵ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

دانلود آهنگ جدید جای خالیت کنارمه بی تو یه دیوونم از اتابک

دانلود آهنگ جدید جای خالیت کنارمه بی تو یه دیوونم از اتابک

دانلود آهنگ جدید جای خالیت کنارمه بی تو یه دیوونم از اتابک

دانلود آهنگ اتابک بنام جای خالیت کنارمه بی تو یه دیوونم از ترنج موزیک

Download  Music Atabak – Jaye Khalit

برای دانلود آهنگ جای خالیت کنارمه بی تو یه دیوونم به ادامه مطلب بروید...

متن آهنگ جدید اتابک بنام جای خالیت

انگار واسه تو کم بود اون همه عاشقیمو

جات توی قلب من بود بردی تو زندگیمو

اون کوچه ها رو یادت میاد به زیر بارون

قدم زدیم دوتایی خیس شدیم هردوتامون

خواب دارم میبینم نیستی کنارم دیگه

رفتم از تو دل تو شادی ندارم دیگه

بازی دادی منو اخه چرا آخرش

ترسوندی دلمو نداشتی اونو باورش

جای خالیت کنارمه بی تو یه دیوونم

وقتی تو باشی پا به پام عاشق بارونم

نمیکشم به جون تو نمیشه تنهایی

دلمو دست کی بدم بگو که اینجایی

کجایی که دلم تنگ شده واست

من دیوونتم پرته توعه عقل و هواسم

کجایی که همش میگیره قلبم

من عاشقتم سمت تو باز راهی جادم

دانلود آهنگ جدید اتابک بنام جای خالیت کنارمه بی تو یه دیوونم

دانلود آهنگ با کيفيت 320

برچسب‌ها: دانلود آهنگ,دانلود آهنگ جدید,دانلود آهنگ جای خالیت,دانلود آهنگ های اتابک,
+ نوشته شده در ۱۶/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۲۰:۴۲ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)

طرز تهیه دسر پان اسپانیا

طرز تهیه دسر پان اسپانیا

دسر پان اسپانیا ساده و خوشمزه مجلسی اصل ، طرز تهیه دسر پان اسپانیا مرحله به مرحله برای 4 نفر - 10 نفر - 20 نفر ، dessert pan espana
دستور تهیه دسر پان اسپانیا خوشمزه و مجلسی ساده

دسر پان اسپانیا از دسرهای خوشمزه و شیک می باشد و درست کردن آن بسیار ساده و آسان می باشد. این دسر از لایه های نوعی کرم ساده و کاکائو دار به همراه لایه هایی از بیسکویت پتی پودر + موز و گردوی خرد شده درست می شود.

اگر به دنبال یک دسر فوق العاده خوشمزه و مجلسی خاص برای پذیرایی از مهمان خود می باشد دسر پان اسپانیا می تواند برای شما بهترین پیشنهاد باشد. این دسر علاوه بر اینکه ظاهر زیبایی دارید بسیار خوشمزه می باشد و کمتر کسی پیدا می شود که با خوردن این دسر عاشقش نشود.

به هر حال اگر با طرز تهیه و درست کردن دسر پان اسپانیا آشنایی ندارید ما در این آموزش آشپزی بارونک، طرز تهیه دسر پان اسپانیا را به همراه مواد لازم برای 4 نفر آماده کرده ایم که شما به تنهایی با این آموزش آشپزی می توانید دسر پان اسپانیا خوشمزه و مجلسی درست کنید.

توجه کنید این مقدار گفته شده مواد برای 4 نفر می باشد. در صورتی که می خواهید دسر پان اسپانیای را برای تعداد نفرات بیشتری درست کنید می توانید مواد لازم گفته شده را دو برابر یا سه برابر و ... بکنید.

مواد لازم دسر پان اسپانیا - 4 نفر
تخم مرغ 2 عدد
شکر 1 لیوان
شیر 1 لیتر
آرد نصف پیمانه
نشاسته ذرت 2 قاشق سوپ خوری
وانیل نصف قاشق چایخوری
کره 50 گرم
بیسکوییت پتی بور وانیلی و کاکاوویی 2 بسته
پودر کاکائو  3 قاشق سوپ خوری
خامه 150گرم
موز و گردوی خرد شده به میزان لازم
مراحل تهیه دسر پان اسپانیا

1. ابتدا همه مواد را از یخچال خارج می کنیم تا به دمای محیط برسند. برای شروع تخم مرغ و شکر را در یک ظرف مناسب با همزن هم می زنیم تا به خوبی باهم مخلوط شوند و بعدش آن را کنار می گذاریم.

2. در این مرحله در یک ظرف جدا، نشاسته را با کمی شیر مخلوط می کنیم و پس از مخلوط کردن، بقیه شیر را هم اضافه می کنیم و بعدش روی حرارت ملایم می گذاریم. سپس آرد الک شده را هم به تدیج اضافه می کنیم و هم می زنیم.

3. بعد از اضافه کردن آرد، حالا ظرف مخلوط شیر و تخم مرغ را هم اضافه می کنیم و روی حرارت ملایم هم می زنیم تا خودش را بگیرد و بعدش کره و وانیل را اضافه می کنیم و هم میزنیم تا همه مواد به خوبی باهم مخلوط شوند.

4. پس از مخلوط شدن همه مواد، حرارت را خاموش می کنیم و بعدش خامه را اضافه می کنیم. حالا مواد مان را نصف می کنیم و در یکی از نصف ها، پودر کاکائو را اضافه می کنیم و تا مواد مان داغ هست هم می زنیم تا مخلوط شوند.

5. در این مرحله می توانیم دسر را داخل لیوان ها بریزیم و یا اینکه در یک ظرف مناسب دسر را بریزیم. برای این کار، ابتدا کمی از مایه موادمان را می ریزیم و بعدش کمی بیکوسیت می چنیم و بعد دوباره از مایه مون می ریزیم و این بار گردو و موز را اضافه می کنیم و بعدش این بار مایه کاکائو دار می ریزیم که زیباتر دیده شود.

6. همین رویه را تا تمام شدن مواد مون ادامه می دهیم. بعد از اینکه مایه مون تمام شد روی دسر مان را تزیین می کنیم و به مدت 12 ساعت در یخچال می گذاریم تا به اصطلاح دسر خودش را بگیرد. امیدواریم از خوردن این دسر پان اسپانیا خوشمزه و فوق العاده لذت ببرید.


برچسب‌ها: طرز تهیه دسر,انواع دسر,دسر پان اسپانیا,طرز تهیه دسر پان اسپانیا,آموزش آشپزی,
+ نوشته شده در ۱۵/۱۱/۱۳۹۷ساعت ۱۹:۵۴ توسط وب سایت تفریحی من و بارونک فرزانه دسته : نظر(0)